Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велика вода, рекордна спека: як погода подивувала світ

Велика вода, рекордна спека: як погода подивувала світ

Українцям теж треба готуватися і до задушливої спеки, і до потужних блискавок, і до нестримних злив.

Цього тижня тонула не лише Україна. Велика вода накрила й інші країни Європи. Тим часом північ і захід Європи потерпав від небувалої спеки.

Але найбільше учених стурбувала ситуація у Заполяр’ї. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

У сусідній Румунії залило більш, ніж півтори сотні населених пунктів. Зокрема, вийшла з берегів і річка Прут, що бере свій початок в українських Карпатах. У дворах стояло до пів метра води. Унаслідок стихії загинуло 3 людей. Червень там побив півстолітній дощовий рекорд, кажуть синоптики.

Велика вода накрила і Сербію, і Боснію та Герцеговину. А в Чехії стихія забрала 8 життів.

А у Великій Британії посеред тижня зафіксували небачені для цього сезону +33. Десятки тисяч людей туманного Альбіону ринулися купатися і засмагати, наче десь в Іспанії.

Рекордна спека накрила і Францію, і Фінляндію, і Швецію.

У сибірському місті Верхоянськ температура повітря досягла +38. Всесвітня метеорологічна організація ще має підтвердити цей рекорд, але ця цифра вже перевищила середні позначки червня на 20 градусів.

Відео Метеозалежність: як погода подивувала світ та до яких температур готуватися українцям

Тонула цього тижня не лише Україна. У Румунії залило більш, ніж півтори сотні населених пунктів. Зокрема, вийшла з берегів і річка Прут, що бере свій початок у Карпатах. У дворах стояло до 1,5 метра води. Унаслідок стихії загинуло 3 людей. Тим часом північ і Захід Європи потерпав від небувалої спеки. У Великій Британії посеред тижня зафіксували небачені для цього сезону +33. Але найбільше учених стурбувала ситуація у Заполяр’ї. У сибірському місті Верхоянськ температура повітря досягла +38. Українцям теж треба готуватися і до задушливої спеки, і до потужних блискавок, і до нестримних злив. Деталі – у сюжеті.

Метеозалежність: як погода подивувала світ та до яких температур готуватися українцям

Українцям теж треба готуватися і до задушливої спеки, і до потужних блискавок, і до нестримних злив. Температура повітря на початку тижня коливатиметься від +23 до +28 залежно від регіону. Але до кінця тижня готуйтеся до теплового удару - від +30 і вище. Утім це проблема не така страшна, як опади там, де нині поруйновані берегоукріплення. Сьогоднішні дощі на постраждалому від паводків Заході завтра на день мають припинитися.

Читайте також:

  • Укргідрометцентр попередив про погіршення погодних умов 29 червня
  • Спека до 36 градусів чергуватиметься з дощами: прогноз погоди на увесь наступний тиждень
  • Мегаблискавка довжиною 700 км побила світовий рекорд

Залиште свій коментар

Вибір редакції