Від COVID-19 в Індонезії померла головна дослідниця вакцини Sinovac

Дата публікації
Перегляди
952
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Від COVID-19 в Індонезії померла головна дослідниця вакцини Sinovac

Фото: Twitter / @ andreasharsono)

Смерть вченої сталася на тлі того, що смертність від коронавірусу досягла рекордного рівня в Індонезії, одній з країн, де вакцина Sinovac використовувалася найбільш широко.

В Індонезії в результаті зараження на коронавірус померла головна вчена з проведення досліджень китайської вакцини Sinovac Новілія Сьяфрі Бахтіяр. 

Про це повідомляє  CNN.

На сторінці в Instagram міністр державних підприємств Ерік Тохір опублікував повідомлення, в якому оплакує "величезну втрату" в компанії BioFarma, яка виробляє вакцину. Він не назвав причину її смерті.

"Вона була провідним вченим і керівником десятків клінічних випробувань, проведених BioFarma, включаючи клінічні випробування вакцини COVID-19 у співпраці з Sinovac", - написав він.

Зазначається, що смерть дослідниці сталася на тлі того, що смертність від коронавірусу досягла рекордного рівня в Індонезії, одній з країн, де вакцина Sinovac використовувалася найбільш широко.

Нагадаємо:

  • За даними Університету Джонса Гопкінса, Індонезія - одна з найбільш постраждалих від пандемії країн, там зареєстровано майже 2 млн випадків зараження і більше 53 000 смертей. Протягом останніх тижнів два найбільш густонаселених острови - Ява і Суматра - повідомляють про різке зростання числа хворих.
  • У сільських районах Індонезії навіть почали роздавати курчат, щоб стимулювати місцевих жителів вакцинуватися від COVID-19. Курчат роздають людям від 45 років і старше після того, як вони зроблять щеплення.
  • Різкий зріст захворюваності змусив низку медзакладів розгорнути мобільні COVID-шпиталі. Водночас уряд відмовляється від посиленого карантину, залишаючи в дії режим PPKM Mikro, який передбачає деякі обмеження активності населення.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
952
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація