"Я навіть не усвідомлювала": мама помітила акулу біля сина-серфінгіста, переглядаючи відео

"Я навіть не усвідомлювала": мама помітила акулу біля сина-серфінгіста, переглядаючи відео

Фото: pixabay.com

Підліток займався серфінгом біля акули.

Мама під час відпочинку із сином в Норт-Мертл-Біч, штат Північна Кароліна, зловила страшні кадри, коли Ітан займався серфінгом, а позаду нього плавала акула.

Про це пише Yahoo.

Касі Аллен із Тенесі та її син Ітан були в Норт-Мертл-Біч, де підліток міг попрактикуватися в серфінгу. На відео, яке зняла Аллен, видно, як дошка для серфінгу Ітана рухається поблизу акули, перш ніж хижачка вискочила з води. Майже одразу після цього Ітан впав у воду.

"Я навіть не усвідомлювала, що ми захопили акулу, яка стрибала вгору, одразу після того, як він підняв ноги на дошку! Я не бачив цього, поки [Ітан] не прокручував відео!" - написала Аллен у Facebook.

Жінка розповіла, що хоч вони із сином і бачили акул у воді, але ніколи не знімали їх відео. Думки користувачів соцмережі розділилися на тих, хто вважав знімок крутим, і ті, хто були налякані через близьку відстань акули до Ітана. Ось, що пишуть люди під відео:

  • Досить крута фотобомба
  • Ось чому ми не плаваємо і не займаємось серфінгом біля пристані
  • Страшно! Ось чому я залишаюся на пляжі

До слова, на відео потрапила сіра короткоплавцева акула - вид, який зазвичай зустрічається біля узбережжя Південної Кароліни. Вони виростають завдовжки від 6 до 10 футів і вагою 120 фунтів, але не вважаються загрозою для людей.

Нагадаємо, рейнджер і дайвер Крейг Нісбет, пірнаючи у воду біля берегів шотландського архіпелагу Сент-Килда, побачив біля себе рідкісну акулу, яка перебуває під загрозою зникнення. Хижа рибина пропливала поруч із чоловіком.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Наступна публікація