ЄС погодився подовжити Brexit до січня 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційно рішення оформлять згодом.

Європейський Союз погодився відтермінувати Brexit Великої Британії до 31 січня 2020 року. Про це повідомив голова Європейської Ради Дональд Туск на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

"Європейський Союз погодився прийняти прохання Великой Британії щодо подовження Brexit до 31 січня 2020 року. Очікується, що рішення буде офіційно оформлено у письмовій формі", - написав він.

Нагадаємо, 19 жовтня парламентарі Великої Британії проголосували за відкладення рішення щодо угоди про вихід королівства з Європейського Союзу. Під час обговорення депутатами Brexit була прийнята поправка, яку вніс представник Консервативної партії депутат Олівер Летвін. "За" проголосували 322 депутати. Проти неї висловилися 306 парламентарів.

Видання The Guardian з посиланням на власні джерела в Євросоюзі повідомляло, що Євросоюз готовий надати Великій Британії відтермінування виходу з ЄС, якщо британський прем'єр-міністр Борис Джонсон направить до Брюсселя лист з відповідним проханням.

Попри те, що депутати Палати громад британського парламенту проголосували за нове відтермінування Brexit, прем'єр Борис Джонсон наполягав, щоб країна залишила ЄС 31 жовтня. "Я не буду обговорювати з ЄС відтермінування, і жодний закон не змусить мене це зробити, — зазначив Джонсон. — Я буду робити все, що можу, щоб Brexit відбувся 31 жовтня".

Відео Джонсон готовий дати депутатам більше часу, аби вони ретельно ознайомились з угодою про Brexit 

За це хоче, аби ті погодились провести позачергові парламентські вибори 12 грудня. Якщо парламентарі погодяться на умови Джонсона, отримають стільки часу на вивчення документу, скільки їм потрібно. Хоча сам прем'єр вкотре наголосив - відкладати Brexit особисто він не хоче. 
 

Джонсон готовий дати депутатам більше часу, аби вони ретельно ознайомились з угодою про Brexit 

Залиште свій коментар

Вибір редакції