Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зняли кордони: у Солсбері в оточенні залишився тільки будинок Скрипаля

Більше двох місяців кордонами були закриті ті частини міста, де офіцери і солдати працювали над збором доказів.

Поліція Великої Британії зняла кордони біля кожної ділянки, пов'язаної з отруєнням Сергія Скрипаля і його дочки в Солсбері 4 березня, оточеним залишився тільки колишній будинок екс-розвідника.

Про це пише The Telegraph.

"Поліція закінчила вивчення кожної ділянки, пов'язаної з випадком отруєння Скрипаля в Солсбері, за винятком колишнього будинку розвідника", - йдеться в повідомленні.

Понад два місяці кордонами були закриті ті частини міста, де офіцери і солдати працювали над збором доказів і очищенням місць присутності нервово-паралітичної речовини "Новичок".

ВідеоЗ'явились нові подробиці отруєння Скрипалів у Британії

В інтерв'ю виданню The New York Times голова Організації із заборони хімічної зброї заявив, що було використано рідку форму "Новачка" від 50 до 100 грамів. Така велика доза, за його словами, підтверджує, що речовина була розроблена в якості зброї, а не з науковою метою. При цьому отруту виявили не лише на дверній ручці помешкання Скрипалів, а також в парку, де їх знайшли непритомними.

З'явились нові подробиці отруєння Скрипалів у Британії

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Єдиним місцем, з якого не зняли кордонів, залишився сімейний будинок Скрипалів у Солсбері.

Нагадаємо, спецслужби Великої Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їхніх імен не розголошують, проте вважають, що вони пов'язані з Кремлем.

5 березня стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив у лікарню після серйозного отруєння невідомою речовиною. Дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка заявила, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про вислання з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова у країну через отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. У відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів. 26 березня слідом за Британією низка країн заявили про видворення російських дипломатів. Серед них і Україна.

10 квітня стало відомо, що Юлію Скрипаль виписали з лікарні, а її батько вийшов з критичного стану. Організація із заборони хімічної зброї дійшла висновку, що влада Великої Британії правильно ідентифікувала речовину, якою було отруєно російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Організація із заборони хімічної зброї підтвердила російське походження "Новачка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції