Базальтові стовпи у Рівненській області: відпочинок біля озера  та унікальної природної пам'ятки
instagram.com/biba4ever

Туут також можна зробити чарівну літню фотосесію.

Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном через закриті авіашляхи та зупинку транспорту. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку-2020 в Україні і познайомитися із новими місцями.

ТСН.ua розповідає, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон. Пропонуємо провести вікенд біля природної пам'ятки - Базальтових стовпів Рівненської області.

базальтові стовпи 2_2
instagram.com/biba4ever

Базальтові стовпи: пікнік та купання біля унікальної пам'ятки природи

Базальтові стовпи - природна пам’ятка, розташована у Рівненській області, за 57 кілометрів від самого Луцька. 

Це геологічний заказник, саме у цьому місці проводять видобуток рідкісного матеріалу - базальту. Його поклади виявили біля села Берестовець у 18 столітті. У цих базальтових стовпів є своя особливість: вони розташовані на рівнинній території, хоча є гірськими породами. Так, їхня товщина сягає 1,2 метра, а висота - близько 30 метрів.

базальтові стовпи 2_3
instagram.com/biba4ever

Поруч із ними є кар’єр, який затопило кришталево чистою водою, у якій можна купатися. Усе разом створює неймовірний пейзаж. Також посеред озера утворився острівок з базальту, який прозвали Островом кохання. Так, сюди приїжджають, щоб зробити красиві змінки або влаштувати пікнік.  

базальтові стовпи 2_5
instagram.com/biba4ever
базальтові стовпи 2_6
instagram.com/biba4ever

Як доїхати до Базальтових стовпів

Найліпше сюди їхати власним автомобілем або ж орендувати машину для подорожі. Однак до Базальтових стовпів можна дістатися інакше. Спочатку для цього потрібно доїхати до міста Рівне. Наприклад, з Києва сюди курсує один потяг, який у дорозі перебуває 6 годин 21 хвилину.

Ціни на квитки за напрямом "Київ - Рівне":

  • місце у вагоні класу "Люкс" - 576 грн;
  • місце у купейному вагоні - 264 грн;
  • місце у плацкартному вагоні - 167 грн.

Далі ж потрібно подолати ще 57 кілометрів. Це можна зробити за допомогою автобуса та автостопу. Також можна орендувати автомобіль, щоб проїхати від Рівного до Базальтових стовпів.

базальтові стовпи 2_1
instagram.com/biba4ever

Де поселитися та чим зайнятися на Базальтових стовпах

Щоб насолодитися природою та повноцінно відпочити від міського шуму і людей, варто їхати до Базальтових стовпів із наметом. Однак подбайте про те, щоб із собою бути запаси їжі, питної води, а також теплий одяг, адже вночі може бути прохолодно.

Також варто взяти і купальник, адже біля стовпів є озеро, в якому можна купатися. Звісно ж, тут можна влаштувати літню фотосесію, взявши із собою потрібне вбрання та реквізит.

Для тих, кому важливі зручності, найліпше селитися у Рівному. Ціни за ніч у номері готеля коливаються від 450 гривень до 2000 гривень.

базальтові стопи 1
instagram.com/biba4ever
базальтові стовпи 2_4
instagram.com/biba4ever

Залиште свій коментар