#CatsAgainstBrexit: коти виступили проти виходу Великобританії з ЄС

У Мережі розпочався котячий флешмоб.

Напередодні референдуму у Великобританії в Інтернеті запустили флешмоб #CatsAgainstBrexit ("Кішки проти Brexit"- ред).

Про це пише "Лента.ру".

У Мережі діляться фотографіями своїх улюбленців і придумують жартівливі підписи про те, чому їх коти виступають проти виходу країни з Євросоюзу — процесу, відомого також як Brexit.

На початку червня стало відомо, що у Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства - США - заявив надзвичайну важливість збереження Лондоном свого місця в європейському співтоваристві.

Напруга напередодні референдуму досягла найвищого рівня, коли була вбита депутатка-лейбористка Джо Кокс, яка виступала за продовження перебування країни в складі ЄС. Після цієї події агітація перед референдумом була достроково припинена.

Референдум відбудеться, незважаючи на те, що лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом великої Британії стосовно продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові винятки, незважаючи на те, що Сполучене Королівство має особливий статус в ЄС. За умовами членства, Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

ВідеоВелика Британія готується до референдуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: