Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#CatsAgainstBrexit: коти виступили проти виходу Великобританії з ЄС

У Мережі розпочався котячий флешмоб.

Напередодні референдуму у Великобританії в Інтернеті запустили флешмоб #CatsAgainstBrexit ("Кішки проти Brexit"- ред).

Про це пише "Лента.ру".

У Мережі діляться фотографіями своїх улюбленців і придумують жартівливі підписи про те, чому їх коти виступають проти виходу країни з Євросоюзу — процесу, відомого також як Brexit.

На початку червня стало відомо, що у Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства - США - заявив надзвичайну важливість збереження Лондоном свого місця в європейському співтоваристві.

Напруга напередодні референдуму досягла найвищого рівня, коли була вбита депутатка-лейбористка Джо Кокс, яка виступала за продовження перебування країни в складі ЄС. Після цієї події агітація перед референдумом була достроково припинена.

Референдум відбудеться, незважаючи на те, що лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом великої Британії стосовно продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові винятки, незважаючи на те, що Сполучене Королівство має особливий статус в ЄС. За умовами членства, Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Відео Велика Британія готується до референдуму

Залиште свій коментар

Вибір редакції