Мешканці Челябінська розгромили "путінський пляж"

Мешканці Челябінська розгромили "путінський пляж"

Фото: flickr.com

Під час свого візиту до Челябінська Путін звернув увагу на місцевий "дикий" пляж, його обладнали буквально за ніч, але невдовзі місцеві мешканці розтягли та порубали на дрова лежаки, повидирали парасольки.

Облаштований пляж витримав не довго / Фото: Комсомольская правда
У Росії мешканці Челябінська розгромили пляж, створений на "дикому" березі за одну ніч за наказом Путіна.

Під час візиту до Челябінська прем'єр-міністр Росії звернув увагу на необлаштовану ділянку берега озера Смоліно, де засмагали і купалися люди. Наступного ранку берег змінився до невпізнання: туди завезли пісок, лежаки, парасольки, облаштували ряд служб і навіть спорудили літнє кафе.

Щоправда, купатися на пляжі, який городяни тут же охрестили "путінським", не можна - тут прокладений сток зливової каналізації, перенести який поки що неможливо. Втім, місцевих мешканців, які не звикли до цивілізованого відпочинку, це не зупиняє, та й самому пляжу вони постаралися повернути первісний дикий вигляд.

"Зробили хороший пляж, а вони протягом нетривалого часу геть вбили всі малі форми, - заявив сіті-менеджер Челябінська Сергій Давидов. - Лежаки розтягли, а ті, що залишилися рубали на дрова, щоб тут же посмажити шашлики. Парасольки виривали з коренем і плавали в них по озеру ... Кожен вважав своїм обов'язком заїхати на пісок на машині - за 2 тижні майданчик укатали до стану дороги".

Однак міська влада не має наміру відступати у своєму прагненні окультурити місцеве населення: пляж відновили. За минулі вихідні майданчик перекопали вручну, встановили нові - більш міцні - парасольки, забетонували їх, замінили лежаки. Питання про встановлення металевих шезлонгів - поки що жарт, але якщо лежаки знову зникнуть, до цієї ідеї можуть поставитися серйозно.

Читайте також:

Блогер, який написав Путіну про "п...ць" в країні, почав збирати речі в Магадан

Російський блогер пояснив Путіну, що "в країні: пи***ць", і отримав відповідь

Мєдвєдєв запланував на відпустку риболовлю з Путіним і йогу

Мєдвєдєв відмовився конкурувати з Путіним на виборах-2012

Повʼязані теми:

Наступна публікація