Перейти до змісту
Блогер, який написав Путіну про "п...ць" в країні, почав збирати речі в Магадан

Блогер, який написав Путіну про "п...ць" в країні, почав збирати речі в Магадан

Блогер, який у нецензурних висловах розкритикував російську владу,тепер боїться звільнення з роботи: "от зараз звільнять, і поїду гасити пожежі. І вам раджу", - написав він.  

Блогер top_lap, який прославився тим, що у різкій формі написав нецензурний пост прем'єру Росії Володимиру Путіну, підбив підсумки свого "спілкування" з главою російського уряду.

Пропонується мовою оригіналу:

"Итог прост: 1. Теперь мне влепят какую-нибудь статью и поеду я в Солнечный Магадан (вещи уже начал собирать)

2. Пожаров меньше не стало, их стало еще больше

3. Устроил матери "веселую" жизнь, теперь не знаю как в глаза ей смотреть

4. С работы теперь попрут и уже точно никуда не возьмут, кому нцжен такой "ценный" сотрудник

5. Получил рынду, хотя хотел услышать от Премьера немного другое

6. Из плюсов, Выпил для храбрости и поговорил с кореспондентками КП, поскольку не считаю КП серьезной газетой нес им всякую околесицу, поржал, когда они ушли, все-таки дети они и есть дети

7. Вообще, если честно мне горько, что проиграл этот бой. Из меня тупо сделали клоуна на весь Мир, а хотел я всего лишь получить внятные ответы на вопросы, которые волнуют каждого из нас.

8. Вы знаете, лучше наверно было пехать тушить пожары, как все нормальные люди, а не заниматься чатом с правительством. Вот сейчас уволят, поеду тушить пожары, чем и вам советую заняться. Если конечно успею доехать".

Раніше повідомлялося, що журнал блогера було видалено. На сторінці була розміщена картинка з козою і напис "Журнал видалено", але згодом сайт запрацював.

Нагадаємо, блогер top_lap у своєму пості обурився бездіяльністю влади у зв'язку з лісовими пожежами. Зокрема, він написав (орфографія і пунктуація оригіналу):

"В деревне при м***ках коммунистах, которых все ругают было три пожарных пруда, висела рында, в которую били если начинался пожар и о чудо была пожарная машина, одна на три деревни правда, но была. И вот пришли господа демократы и начался п****ц, первое что сделали это засыпали пруды и продали эти места под застройку, пожарную машину тоже куда то дели, наверно инопланетяне сп***или, а рынду заменили на телефон (модернизация б***), только он ни х** не работает, потому что забыли подключить".

Завершується пост словами: "Верните мне б**** мою рынду, с**и, и заберите свой телефон на х**".

Журналісти передали цей текст Путіну. У супровідній записці представники преси зазначили: "В обличчя Вам, звичайно, ніхто не скаже, але Інтернет повний критики і обурення".

Прем'єр відповів блогеру. Він зауважив, що "з великим інтересом і задоволенням" ознайомився з точкою зору top_lap, і "в цілому погодився" з його зауваженнями.

Ринду, про яку згадував блогер, у селищі знову повісили.

Журналісти BBC змогли вийти на чоловіка, який залишив пост. Він представився Олександром, але не став називати свого прізвища, мотивуючи це тим, що турбується за безпеку своєї сім'ї. Блогер розповів, що живе в Москві і працює в компанії, що займається туристичною діяльністю.

В інтерв'ю журналістам він заявив, що не чекав відповіді від Путіна, а також не вважає, що сказане прем'єр-міністром є відповіддю по суті.

"Яка відповідь прем'єра? Ви вважає, що це була якась відповідь? Людина постібалася. Так, він переміг. Я радий, що у нього гарне почуття гумору", - сказав Олександр.

Він також пояснив, що хотів лише, щоб "люди дізналися, що відбувається в селах", так як російська влада приділяє недостатньо уваги селу.

Читайте також:

У селі блогера після нецензурного листа Путіну повісили ринду

Російський блогер пояснив Путіну, що "в країні: пи***ць", і отримав відповідь

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

СБУ: блогер погрожував Януковичу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин