Сіль збуджує сексуальне бажання

Дата публікації
Перегляди
2390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сіль збуджує сексуальне бажання

Для дами краще посолити

Німецькі вчені радять годувати жінок сіллю, якщо хочете від них неймовірної активності у сексі. Щоправда, на думку німецьких вчених, двічі на тиждень - це вже дуже багато.

Німецькі вчені провели дослідження за участю 790 жінок у віці 25-35 років і з'ясували, що солоні продукти позитивно впливають на сексуальне бажання представниць прекрасної статі.

Жінки, що захоплюються консервованими овочами і грибами та споживають щодня до 30 г солі, займалися сексом 2-5 разів на тиждень. А ось ті жінки, які практично не споживали солону їжу, займалися сексом 2-5 разів на місяць.

За словами фахівців, хлорид натрію стимулює вироблення тестостерону, гормону, що відповідає за сексуальне збудження. Саме тому у любительок солоної їжі, високе лібідо.

Учені, щоправда, не вказали, наскільки активними були сексуальні партнери піддослідних жінок і чим ці партнери харчувалися.

А ми нагадаємо тим жінкам, які вирішили харчуватися консервованими овочами і грибами, що краще отримувати сіль з інших джерел. Річ у тім, що шведські вчені довели: лише свіжа їжа зберігає природну привабливість грудей. Їжа, яка зберігалася протягом певного часу, – зменшує розмір бюсту. Консерви ж ми не можемо назвати їжею, яку щойно приготували, тому дамам доведеться обирати між сексом та красивим бюстом.

Читайте також:

Вчені порадили лікувати венеричні захворювання вівсянкою

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація