Вомбат відмовився передбачати результати виборів в Австралії

Вомбат відмовився передбачати результати виборів в Австралії

Вомбат Флоренс

Австралійці звернулися до вомбата для передбачення результатів парламентських виборів.

В Австралії, де в серпні пройдуть парламентські вибори, вирішили провести експеримент, попросивши вомбати на прізвисько Флоренс передбачити результати прийдешнього голосування, пише The Herald Sun. Звернутися до тварини за прогнозом на майбутнє австралійці вирішили, дивлячись на успіхи восьминога-оракула Пауля, який став відомим завдяки прогнозам на матчі чемпіонату світу з футболу - 2010.

Для проведення сеансу ясновидіння перед вомбати Флоренс поставили три фотографії керівників австралійський партій - портрети лідера правлячої лейбористської партії Джулії Гіллард, голови опозиційної ліберальної партії Тоні Аббота та керівника партії "зелених" Боба Брауна. Стежили за ходом експерименту австралійці вважали, що вибір Флоренс впаде на захисників дикої природи, тобто на "зелених".

Проте коли самка вомбати вийшла зі своєї нори, вона відмовилася робити який-небудь прогноз на результати виборів, призначених на 21 серпня. Флоренс вважала за краще повернутися в нору, де приступила до поїдання сіна. Трапеза зайняла у вомбати кілька годин. Робили австралійці спроби відновити сеанс яснобачення після того, як Флоренс наїлася, чи ні, не уточнюється.

Гадання на тварин стали популярним видом пророкувань після чемпіонату світу, під час якого прославився "віщий" восьминіг Пауль - він жодного разу не помилився в прогнозах, які давав на матчі. Після цього люди по всьому світу почали звертатися за прогнозами на майбутнє до різних тварин.

Читайте також:

У відомого восьминога Пауля з'явився особистий охоронець

Восьминіг-оракул визначив наступного президента Росії

Восьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Повʼязані теми:

Наступна публікація