Японська порнозірка готова віддатися китайцям за окупацію країни

Дата публікації
Перегляди
3918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Японська порнозірка готова віддатися китайцям за окупацію країни

Японська порнозірка пропонує себе китайцям за окупацію країни

Анрі Сузукі оголосила, що готова віддатися китайським студентам, які навчаються в Японії, щоб таким чином принести вибачення за окупацію Китаю.

Одна з найвідоміших і затребуваних японських актрис "кіно для дорослих" 24-річна Анрі Сузукі оголосила, що готова віддатися китайським студентам, які навчаються в Японії, щоб таким чином принести вибачення за окупацію Китаю Квантунською армією в 30-40-х роках минулого століття.

Порнозірка підкреслила, що її "жертва", звичайно ж, не компенсує 20 мільйонів життів китайців, загиблих в результаті тієї війни, але вона сподівається, що полежавши із нею китайські студенти отримають свого роду психологічну компенсацію, стануть дружелюбніше ставитися до японців і будуть комфортніше себе відчувати в Країні Вранішнього Сонця.

Цю заява Анрі зробила незабаром після того, як захистила докторську дисертацію з історії (вона спеціалізувалася саме на окупації Китаю). Судячи з усього, ставши доктором історії, міс Сузукі не має наміру "зав'язувати" з професією порноакторки. Чи буде знято фільм про те, як вона віддається китайським студентам, невідомо.

Про рішення японської порнозірки повідомляють газета The Korea Times та інші азіатські видання. У Китаї з цього приводу пишуть тільки блогери.

У публікаціях наводиться таке заяву Анрі Сузукі: "Ми повинні поважати історію, ми не можемо просто перекреслити її. Я хочу залікувати рани китайців своїм тілом, і я зроблю це, якщо буду займатися сексом з китайськими студентами в Японії".

Слід зазначити, що заява Анрі можна розглядати і як вдалий рекламний хід. Після її заяви про щедру подарунок невідомим китайським студентам продажу фільмів з її участю різко зросли - як у Японії і Південній Кореї, так і на піратських ринках в Китаї.

Читайте також:

Ліндсей Лохан заборонили зніматись в порнофільмах

Переможниця "Євробачення" знялась в порно (відео)

Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація