Аксьонов визнав, що курортний сезон в Криму "навряд чи відбудеться"

Дата публікації
Перегляди
927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аксьонов визнав, що курортний сезон в Криму "навряд чи відбудеться"

Фото: УНІАН

Поки розраховують на внутрішній туризм.

Більшість курортних підприємств в окупованому Криму не зможуть почати роботу найближчим часом через пандемію коронавірусу, тож туристичний сезон в 2020 році може не відбутися.

Про це сьогодні під час засідання підконтрольний Росії глава анексованого Криму Сергій Аксьонов.

«Ми вчора говорили з представниками курортної сфери - окремо курортна сфера, громадське харчування, ті види діяльності, які без перспективи відкритися найближчим часом. Курортний сезон навряд чи, по-чесному ми говоримо, відбудеться», - заявив Аксьонов

Він додав, що розглядається можливість підтримки підприємців в цій сфері. Знову курортна сфера на окупованому півострові, за словами Аксьонова, зможе почати роботу тільки після закінчення поширення коронавірусу, а поки сподівання лише на внутрішнього туриста. «Тільки, якщо дозволить сприятлива обстановка на півострові, внутрішній туризм. Ми програму свою формуємо, готуємося, але до цього повинні бути показання», - сказав Аксьонов.

Зараз власникам готелю в Криму загрожує кримінальна справа за приймання туристів. Але нелегальні мініготелі в Криму продовжують приймати туристів, і  сприяють поширенню коронавірусу на півострові. Тут вже зареєстровано 168 виявлених випадків COVID-19. Більшість з них через туристів з Росії. Режим самоізоляції для всіх громадян в Криму оголошено до 11 травня.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Наступна публікація