Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Благодійники влаштували ситне Різдво для безхатьків у Житомирі

Людям у скрутних обставинах хочуть допомогти відновитися та надихнути на віру в себе та інших.

Півтори сотні безхатченків та нужденних зібрали в Житомирі за святковим обідом із кутею та колядками на честь свята Різдва. Релігійні організації, які влаштували зустріч, спробували створити для знедолених атмосферу сімейного затишку та родинної підтримки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Друзі-безхатченки Олександр та Володимир живуть на вулиці вже понад два десятки років.  Тарілці гарячого щиро радіють, бо для них навіть проста, аби лише гаряча страва – уже святкова. Така нагода їм випадає далеко не щодня. Заробляти на життя чоловіки намагаються на будівництві, але з роботою щастить не завжди. 

ВідеоАтмосфера сімейного затишку: у Житомирі для безхатченків влаштували святковий обід із колядкам

У Житомирі на обліку 260 безхатьків. Ці люди кажуть, що під час таких свят як Різдво, коли усі збираються у сімейному колі, сумують чи не найбільше. Бо рідних або не мають, або ж ті їх не хочуть знати. Хоча б не надовго дати нужденним відчути, що вони не самотні, якраз і спробували благодійники.

Атмосфера сімейного затишку: у Житомирі для безхатченків влаштували святковий обід із колядкам

81-річна Ніна Данюк каже, що сама приготувати вже не може, бо хворіє. "Навіть картоплину почистити – дуже тяжко. Гаряче, свіже, слава Богу, люди запросили, наготували", - радіє вона. Волонтери підготували на обід картоплю, котлети та олів’є. "Все домашнє, все готували з любов'ю", - кажуть вони. І додають, що їжа не головне. "Допомоги потребують – хоча б доброго слова, участі в їх  житті. У кожного свої  обставини життєві, тому вони потребують, щоб їх вислухали, щось порадили", - вважає  Вероніка Клименок.

У Житомирі на обліку перебувають 260 безхатьків – для них є притулок, але йдуть туди не всі. Волонтери вважають, що коріння цього в людській психології, і подолати зневіру цих людей можна тільки любов’ю, піклуванням та увагою. Під час таких свят, як Різдво, коли всі збираються у сімейному колі, безхатьки сумують чи не найбільше, бо рідних або не мають, або ж ті їх не хочуть знати. Хоча б ненадовго дати нужденним відчути, що вони не  самотні, хочуть благодійники. "Ми дізналися, скільки людей безхатьків з освітою, вони були успішні з професіями – і ось такий злам життя. І все. Ми хочемо показати любов Божу та допомогти їм якось відновитися", - пояснив пастор Віталій Осипчук.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції