Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд держмайна розпочне масштабну боротьбу з ріелторами

Ціни на квартири у центрі не зможуть продавати за зниженою вартістю.

Фонд державного майна України завершує розробку Єдиної бази даних оцінки нерухомості. Це не дозволить уникнути оподаткування, особливо в містах-мільйонниках.

У Бюджетному кодексі України є норма, що стала причиною створення нової бази, а також застосування нових підходів податкової оцінки.

"Думаю, що з червня ми вже перейдемо на нові рубежі. Коли ця система запрацює, держава і державний бюджет можуть отримати додатково від 2 до 3 мільярд гривень", – сказав виконувач обов’язків голови ФДМУ Віталій Трубаров.

Введення процедури відстеження передбачає, що квартири в центральних частинах великих міст не зможуть продавати за заниженою вартістю – їхня ціна буде прив’язана до реальних цін.

"Оцінювач буде робити свою роботу, він у цій програмі вносить дані. Якщо він потрапляє в індикатив, який там існує, тоді його робота приймається, і вже нотаріус має право оформити угоду. Якщо не приймає, тоді угоди не відбуваються", – додав Трубаров.

Нагадаємо, 10 травня, Кабмін ухвалив пакет рішень, що значно спрощують умови ведення бізнесу. Одна з ініціатив - запровадження ризик-орієнтованого підходу в діяльності інспекційних органів. У заяві пояснили, що 99% перевірок бізнесу фіксують порушення, адже їхня діяльність спрямована на застосування санкцій. Проте інспектори мають проводити перевірки, щоб усунути правопорушення, а не накласти санкції, вважає перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

ВідеоВерховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Залиште свій коментар

Вибір редакції