Голова Нацполіції підтримав легалізацію проституції

Дата публікації
Перегляди
1169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Голова Нацполіції підтримав легалізацію проституції

Фото: МВС

Водночас виступає проти легалізації наркотиків та зброї.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко підтримує легалізацію проституції, але проти узаконення наркотиків і зброї.

Про це він розповів в інтервʼю РБК-Україна.

За його словами, про легалізацію зброї можна говорити лише після кінця війни на Сході. "Бо треба спочатку закінчити війну. Кількість зброї, що вилучається поліцією щотижня, вражає. Тому треба навести спочатку лад із тією зброєю, що в нас є", — вважає правоохоронець.

Окрім цього, він додав, що також від початку року поліція вилучила 2,6 млн доз наркотиків. "Усе починається з легких наркотиків. Діти стають наркоманами з 11 років. А після 14 років у 100% випадків, якщо вони не кинули вживати, вони переходять на вже більш серйозні наркотики", — каже Клименко.

Також він прокоментував легалізацію медичної марихуани - вважає, що це має бути чітко визначено законом. "Нині будь-яка легалізація дасть можливість медичним корпораціям під цю марку зробити певні речі чи певні кроки, які потім відобразяться на наших дітях", — вважає він.

Водночас голова Нацполіції підтримав легалізацію проституції. "Я вже говорив кілька місяців тому, що якщо держава зможе опанувати та законодавчо визначити правила гри на цьому ринку, то можна про це говорити. Але це має бути широка суспільна дискусія. Я не боюсь про це сказати, бо ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. І Україна тут не виняток", — сказав Клименко.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що проти легалізації зброї, марихуани та проституції в Україні.

Чи готове українське суспільство до легалізації медичного канабісу

Чи готове українське суспільство до легалізації медичного канабісу

Повʼязані теми:

Наступна публікація