Муженко підбив підсумки спілкування з бунтівниками на полігоні "Широкий Лан"

Начальник Генштабу відвідав і вислухав солдатів 53-ї бригади.

Керівник Генштабу Віктор Муженко побував на полігоні "Широкий Лан". Однак туди він прибув найперше не для зустрічі з бунтівними бійцями 53-ї бригади, а для спостереження за навчаннями бригади 62-ї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Втім, розмова з солдатами, які ще кілька днів тому на знак протесту пішки вирушили до Миколаєва, таки відбулася. Бійці відзначили, що після розголосу ситуація швидко почала змінюватися на краще. Військових почали годувати, з'явилася гаряча вода для чаю та бензин для електрогенераторів, а в намети навіть завезли піддони, щоби спати можна було не на голій землі.

Керівник ГШ за підсумками спілкування з солдатами та офіцерами дійшов висновку, що логістичні проблеми 53-ї бригади на полігоні "Широкий Лан" були спричинені недоліками комунікації всередині підрозділу.

"Дефіцит спілкування командирів вищої ланки бригади з особовим складом. Я для себе такий зробив висновок", - пояснив Муженко.

На полігоні тим часом триває перевірка умов утримання інших батальйонів бригади. Її підсумки стануть відомі до кінця тижня. Тоді й почнуть ухвалювати перші дисциплінарні рішення щодо винуватців ситуації, котра викликала демарш обурених військових.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

ВідеоКомандування Генштабу на чолі з Муженком возить журналістів військовим полігоном Широкий Лан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: