Паводок у Чернівцях: рівень води почав поступово спадати

Дата публікації
Перегляди
944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Паводок у Чернівцях: рівень води почав поступово спадати

Затопленими лишились кілька секторів Калинівського ринку.

У Чернівцях затопленими лишились кілька секторів Калинівського ринку. Усі підприємці нинішню негоду порівнюють з повінню 2008 року. Хоча тоді негода принесла набагато більше лиха, але нинішнє підтоплення також вражає своїми масштабами.

Як ніч пережила Буковина — у сюжеті ТСН.Ранок.

Станом на рівень води в Пруті біля Калинівського ринку стабілізувався на відмітці 6 метрів 30 сантиметрів, після чого потроху почав спадати, станом на 11 годину вечора він впав на 10 сантиметрів. Щоправда, на ринку вчора один з підприємців голими руками виловив величезного коропа.

Також у Чернівцях підтопило кілька вулиць, де розташовані садівничі товариства. Звідти увечері евакуювали людей, що живуть в тих будинках. Там підтоплено більше десяти домогосподарств.

Паводкова хвиля з Чернівців за ніч вже дійшла до Новоселицького району, де рівень води поки не знижується. Усамій Новоселиці увечері Прут мав 6,75 метра, а у селі Тарасівці – понад семи метрів. Там 140 господарств оточені водою, людям туди продукти доставляють рятувальники на катамарані. Звідти евакуювали дітей та людей похилого віку. У сільраді чергують поліцейські та представники Червоного Хреста.

Найгірша ситуація залишається на Прикарпатті та Буковині. За даними синоптиків, там випали найпотужніші опади за 20 років. Через негоду понад півтори сотні населених пунктів опинилися затопленими, зруйновані понад 100 кілометрів доріг та 19 мостів.

Як повідомлялося, на заході країни велика вода дійшла до Тернопільської області. На межі з Прикарпаттям прорвало дамбу на Дністрі. Там евакуювали сотню людей, і готують до можливого відселення жителів ще двох сіл.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація