Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція відзвітувала про завершення слідчих дій у справі Гандзюк

Слідчі передали матеріали справи до СБУ.

У поліції відзвітували про завершення 5 листопада всіх слідчих дій в рамках своїх повноважень та передачу справи про вбивство Катерини Гандзюк до Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

За інформацією відомства, під час розслідування поліцейські допитали 367 свідків, призначили 21 судову експертизу, провели 9 обшуків, 4 слідчих експерименти, 26 оглядів та 100 негласних слідчих дій стосовно 31 особи.

"Закінчилось слідство щодо 5 обвинувачених - це виконавці та організатори злочину. Усі матеріали для об'єктивного розслідування передані, за рішенням ГПУ, до Головного слідчого управління Служби безпеки України, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 4 листопада померла активістка й радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк. Її справу вже перекваліфікували на закінчене умисне вбивство.

31 липня в Херсоні стався напад на Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла. 25 серпня в активістки погіршився стан здоров'я.

ВідеоУчора не стало громадської активістки і борця за справедливість Катерини Гандзюк

Учора вдень не стало громадської активістки та радниці Херсонського міського голови Катерини Гандзюк. Вона була активною учасницею Помаранчевої революції та Євромайдану, боролась із сепаратистськими силами Херсонщини і була однією з тих, завдяки кому Херсон не знає, що таке окупація. Через таку позицію Катю облили сірчаною кислотою. Вона перенесла багато операцій, але організм не витримав такого навантаження і її серце зупинилось. А головне питання "Хто замовив Катю Гандзюк?" і досі залишається без відповіді.

Учора не стало громадської активістки і борця за справедливість Катерини Гандзюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції