Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 700 іноземцям заборонили в’їзд до України

Причиною заборони стало незаконне відвідання окупованих Росією українських територій.

За незаконне відвідування окупованих територій прикордонники заборонили в’їзд до України 740 іноземцям.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби.

"Через незаконний перетин кордону у закритих пунктах пропуску ухвалено рішення стосовно 740 іноземців про заборону в’їзду на територію України терміном на 3 роки", - йдеться у повідомленні.

За даними прикордонників, від початку року співробітники Держприкордонслужби склали протоколи на 600 осіб. 

"Нещодавно завдяки завчасно отриманій інформації оперативними співробітниками Держприкордонслужби про можливе незаконне перебування одного з громадян Росії 1996 року народження в Криму, його виявили і затримали в Ізмаїльському порту. Росіянин прибув на одному з суден, що зайшло в порт під прапором Мальти. Як вдалося встановити, від червня до вересня 2017 року він неодноразово порушував порядок в’їзду-виїзду ТОТ АР Крим", - розповіли у відомстві.

Наразі росіянина притягнуто до відповідальності за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї та винесено постанову про заборону в’їзду до країни терміном на 3 роки. 

Нагадаємо, на початку липня українські прикордонники відмовили російському журналісту каналу "Дождь" Олексію Коростельову, який їхав на тренінг журналістів-розслідувачів. Хоча він не був у Криму, однак не зміг підтвердити мети поїздки, а також не мав достатньої кількості грошей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції