Порошенко призначив двох нових суддів Конституційного Суду

Президент підписав відповідні укази.

Президент України Петро Порошенко своїми указами призначив двох нових суддів Конституційного Суду – Віктора Колісника і Володимира Мойсика.

Про це повідомляється на сайті Адміністрації президента.

Колісник Віктор Павлович – завідувач відділу конституційно-правових проблем державного будівництва Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук (2003).

З 2004 року Колісник - професор кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Рада Європи залучала Віктора Колісника в якості експерт з підготовки звіту про відповідність українського законодавства Європейській конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. Опублікував понад 180 наукових праць. Член Конституційної Комісії.

Мойсик Володимир Романович – кандидат юридичних наук. Він працював суддею Залізничного районного суду Києва, суддею Київського міського суду, суддею Верховного Суду України.

Мойсик був радником президента Віктора Ющенка. Народний депутат України трьох скликань.

Володимир Мойсик - заслужений юрист України. Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ та II ступенів.

Нагадаємо, депутати Верховної Рад направили до Конституційного суду подання щодо офіційного тлумачення положення статті 155 Конституції щодо "наступної чергової сесії Верховної Ради", аби визначити кінцевий строк прийняття змін до основного закону щодо децентралізації.

На першому засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську було домовлено про повне припинення вогню на Донбасі. З відповідною ініціативою виступив новопризначений представник РФ на переговорах Борис Гризлов. Однак на наступний день домовленність так і не запрацювала. Бойовики продовжують обстрілювати сили АТО, а Москва наполягає на ухваленні конституційних змін за участі терористів.

ВідеоОсобливе самоврядування Донбасу у Конституції України відкладається на невизначений час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: