"Я не вірю в щасливий кінець всієї цієї історії". Сенцов написав заповіт на свою творчість

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сенцов повідомив, що не вірить у своє повернення до України, але запевнив, що не здався.

Сестра українського режисера і політв'язня Олега Сенцова Наталка Каплан повідомила, що її брат написав заповіт на свою творчість.

Про це вона написала у своєму Facebook у понеділок, 10 вересня.

"І так, він написав заповіт на свою творчість у разі смерті, і це сильно лякає", - написала сестра політв'язня.

Крім того, вона опублікувала уривок листа Олега Сенцова, де той розповів про свій стан та зазначив, що не зламався.

"Те, що я скоро вийду і ми всі щасливо заживемо в Києві я вже не вірю. Як і в багато чого іншого. Але це не означає, що я розклеївся або збираюся зніматися (мабуть, з голодування - ред.). Я не здався в будь-якому випадку, просто я не вірю вже в щасливий кінець всієї цієї історії", - написав Сенцов.

Він назвав свій стан "стабільно-паскудним" та розповів, що у нього з'явилася гіпоксія. "Це нестача кисню в органах, в основному серці і мозку. Туман в голові, все йде обертом, тіло, голова і кінцівки німіють. Кровоносна система взагалі не справляється з живленням киснем організму. Ось я який став просунутий в медицині!", - цитує лист Сенцова Каплан.

Пока Москалькова, ФСИН и прочие из РФ говорят о пользе голодания, что состояние Сенцова не ухудшилось и вообще все...

Опубликовано Натальей Каплан Понедельник, 10 сентября 2018 г.

За її словами, Олег додав, що буде намагатися триматися, хоча живе зараз "просто за інерцією".

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

Нагадаємо, 5 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою її припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна про помилування. За даними адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія і проблеми з серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.

ВідеоСтан Олега Сенцова не погіршився - адвокат

120-й день голодування. Стан Олега Сенцова не погіршився. Про це розповів його адвокат, який минулої п’ятниці бачив українського режисера в російській в’язниці. Каже, Олег наразі працює над екранізацією власної п’єси. Це його мотивує не здаватись. А ще бранця Кремля підтримують листи, які з усього світу йому пишуть навіть незнайомі люди. 

Стан Олега Сенцова не погіршився - адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції