Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Силовики, які конвоювали Саакашвілі, мали право відкрити вогонь – Луценко

Генпрокурор сказав, що "розчарований" перебігом подій під час затримання Саакашвілі.

Генпрокурор Юрій Луценко вважає, що під час невдалої спроби затримання Міхеіла Саакашвілі правоохоронці діяли законно, але він "розчарований" перебігом подій. Про це він заявив на засіданні Верховної Ради сьогодні, 6 грудня, пише "УП".

"Ми могли би бути більш ефективними. Ті дванадцятеро працівників СБУ, які вчора везли Саакашвілі на допит, усі є учасниками АТО, які пройшли бої. І, згідно з законом, мали відкрити вогонь на ураження", – сказав генпрокурор.

"Але ми думаємо про державу, а Саакашвілі, ховаючись за спинами українців, обдурених і куплених за гроші Курченка, думає лише про свій особистий комфорт. Тому ми й надалі будемо думати про державу, інколи навіть не використовуючи всіх наданих нам прав. Але Саакашвілі буде затриманий", – наголосив Луценко.

Та знову закликав лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі добровільно з'явитися на допит.

"Найкраще, що він може зробити, якщо він чоловік, якщо він дійсно хоч трошки любить Україну, прийти сьогодні на вулицю Володимирську для дачі показань слідчому. Це єдиний шлях, щоб Україну не знищувати", – сказав він.

Нагадаємо, уранці, 6 грудня, поліція та СБУ проводили заходи з розшуку та затримання Міхеіла Саакашвілі у наметовому містечку біля парламенту. Правоохоронці виконували доручення Генеральної прокуратури України і були спровоковані протестувальниками. Внаслідок подій постраждали четверо правоохоронців.

Після чого Саакашвілі виступив під парламентом, де розкритикував дії силовіків, назвав Луценка двієчником і сказав, що пост генпрокурора той отримав завдяку куму.

ВідеоСаакашвілі заявив, що зустрінеться з СБУ тільки в наметовому містечку

Залиште свій коментар

Вибір редакції