Сприймають як ліки: в Україні через коронавірус зріс попит на мед

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сприймають як ліки: в Україні через коронавірус зріс попит на мед

Фото: УНІАН

Середнє споживання меду на душу населення складає близько 1 кг на рік.

В Україні через коронавірус та загострення епідеміологічної ситуації спостерігається зростання попиту на мед та продукти бджільництва.

Про це заявив один з виробників меду Валерій Курейко, повідомляє АgroReview.

"Як відомо, споживання меду в Україні має сезонний характер - мед переважно сприймають як "ліки", а про зміцнення імунітету згадують зазвичай взимку та на початку весни. В той час як максимальну користь для організму можна отримати за умови регулярного споживання натурального меду", - сказав Валерій Курейко.

Від додав, що через підвищення попиту у бджолярів меду стає все менше, а мед нового сезону з’явиться на ринку не раніше червня.

Бджоляр також наголосив, що мед не є антивірусним засобом сам по собі, але дуже корисний і зміцнює імунітет, а "у людини з хорошим імунітетом більше шансів не захворіти, а якщо навіть захворіє, то швидше подолає хворобу".

Валерій Курейко зазначив, що в Україні середнє споживання меду на душу населення складає близько 1 кг на рік, у Греції і Словенії споживання меду на душу населення складає понад 1,5 кг, а у Німеччині та Швейцарії - близько 1,3 кг на рік. Проте, вказані країни не є провідними виробниками меду, як Україна.

На думку експерта загальний обсяг виробництва меду в Україні у 2019 році досягнув понад 100 тис. т. При цьому, внутрішній ринок України споживає трохи менше половини від вказаного обсягу. Іншими словами, якщо у 2019 році було вироблено понад 100 тис. т, а на експорт пішло 55,6 тис. т, то на внутрішньому ринку залишилося близько 40-50 тис. т.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Карантин в Україні: чи є люди на вулиці і які обмеження запрацювали

Карантин в Україні: чи є люди на вулиці і які обмеження запрацювали

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація