Степанов пояснив високу смертність від коронавірусу на Прикарпатті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Івано-Франківській області 24 летальні випадки смерті від COVID-19/

Усі померлі з коронавірусом в Івано-Франківській області, а це 24 людини, були у групі ризику.

Про це в ефірі ТСН.19:30 розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За словами очільника міністерства, суттєвих порушень з медичної точки зору не було.

"Вони (померлі - Ред). мали супутні захворювання: або цукровий діабет, або серцево-судинні захворювання, або люди з групи ризику щодо віку", - розповів міністр.

Також, серед загиблих ті, хто запізно звернувся до лікарні, наголосив глава МОЗ. "Їх відразу підключали до апарату штучної вентиляції легень, але час був втрачений", - каже Максим Степанов.

Відео Міністр охорони здоров'я розповів, який бюджет отримає від держави медицина і що зміниться для пацієнтів

На зв'язку із ТСН - міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Верховна Рада підтримала створення Фонду протидії коронавірусу. У ньому 64 млрд гривень. Скільки з них отримає медицина і що зміниться для лікарів та пацієнтів через такий великий бюджет - у прямому включенні. Більше про коронавірус в Україні

Міністр охорони здоров'я розповів, який бюджет отримає від держави медицина і що зміниться для пацієнтів

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції