Тимошенко, Гриценко і ще три кандидати підписали меморандум про чесні вибори. Їх підтримав Зеленський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідний документ кандидати у президенти підписали під час ефіру програми "Право на владу".

Кандидати у президенти Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Олександр Шевченко та Віктор Бондар у четвер, 7 лютого, підписали меморандум "За чесні вибори". П'ятеро з кандидатів підписали його під час суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".

Відповідний документ містить низку зобов'язань з боку кандидатів стосовно утримання від фальсифікації результатів виборів.

Наводимо повний текст меморандуму:

"Ми, кандидати у президенти України, 

усвідомлюючи, що основою демократичного суспільства є вільні демократичні вибори; розуміючи важливість забезпечити демократичний шлях розвитку України; об'єднуємо наші зусилля для протидії фальсифікації виборів та захисту вільного і чесного волевиявлення громадян України.

Сьогодні чесність і прозорість виборів знову знаходиться під загрозою. Численні факти свідчать про те, що влада готується до масштабної фальсифікації результатів виборів. 

Такі спроби фальсифікувати вибори знищують майбутнє наших дітей. Наслідками фальсифікації результатів виборів можуть створити хаос, втрата Україною суб'єктивності. Україна ризикує зійти з демократичного шляху розвитку та втратити європейський вектор інтеграції.

Ініціатива "За чесні вибори" покликана захистити право українців на чесні вибори і, як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України. 

Ми закликаємо інших кандидатів, політиків, суспільних лідерів, волонтерів, усіх активних громадян України приєднатися до ініціативи "За чесні вибори". 

Кандидати в президенти об'єднались проти фальсифікації виборів

В прямому ефірі «Право на владу» кандидати на пост Президента України підписали меморандум ініціативи «За чесні вибори». І зобов’язались об’єднати зусилля для протидії фальсифікації виборів.

Опубликовано ПРАВО НА ВЛАДУ Четверг, 7 февраля 2019 г.

Ми закликаємо також кожного громадянина України не дати втягнути себе у процес фальсифікації виборів, і повідомляти про усі факти і спроби фальсифікацій до координаційної ради, яка у найближчі дні буде створена нашими політичними силами.

Ми також звертаємось до наших міжнародних партнерів із закликом допомогти захистити вільний вибір українського народу. Ми разом повинні зробити усе, щоб під ногами фальсифікаторів "горіла земля" як в Україні, так і за її межами. Щоб кожен фальсифікатор, від найбільш високопоставленого до рядового виконавця, був названий публічно і був справедливо покараний за співучасть у злочині.

Всі спроби сфальсифікувати вибори в Україні завжди закінчувалися трагічно для тих, хто намагався це зробити. Це не вдасться нікому зробити і зараз. Україна - не Росія.

Ми домовляємося про координацію зусиль та спільні дії щодо захисту права громадян України на чесні вибори та демократичного шляху розвитку країни".

меморандум, чесны вибори, пнв,
ТСН

Згодом під час програми до вищезазначених кандидатів приєднався ще один претендент на посаду президента України Володимир Зеленський. "Я приєднуюся до декларації "За чесні вибори", Володимир Зеленський. Підпишу, як тільки буду у вас", - озвучила отримане повідомлення під час програми ведуча Наталія Мосейчук.

Зеленський підтвердив в коментарі ТСН, що ознайомився з текстом, приєднується і підписує меморандум.

Відео Правоохоронці прирівнюватимуть незаконну агітацію до підкупу виборців

Обмеження волі до двох років, або ж тюрма аж до семи - за гроші, отримані на виборах. У Національній поліції вважають діяльність так званих "агітаторів за гроші" - порушенням закону. Про це сьогодні на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ розповів радник міністра Іван Варченко. 

Правоохоронці прирівнюватимуть незаконну агітацію до підкупу виборців

Залиште свій коментар

Вибір редакції