У дитячому будинку Київської області зафіксовано спалах коронавірусу

Дата публікації
У дитячому будинку Київської області зафіксовано спалах коронавірусу

УНІАН

Хворий учень п'ятого класу перебуває на лікуванні у Броварській центральній районній лікарні.

У Броварському районі Київської області зафіксовано спалах коронавірусу у дитячому будинку "Надія" у селі Мокрець, там інфіковані шість осіб.

Про це повідомив в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

"Першого травня виявлено коронавірус у помічника вихователя – 23.04 жінка захворіла на гостре респіраторне захворювання, 25 квітня звернулася до лікаря, 28 квітня її направили на ПЛР-тест. У закладі 32 дитини, решта – співробітники. Усього 48 осіб. Всім оперативно зроблені ПЛР-тести. 2 травня отримано шість позитивних результатів – п'ять дорослих і одна дитина", – сказав Володін.

Хворий учень п'ятого класу перебуває на лікуванні у Броварській центральній районній лікарні, інші вихованці та співробітники ізольовані.

Напередодні ж повідомили, що на Київщині в місті Українка закрили гуртожиток одного з ліцеїв - там 10 підтверджених випадків інфікування коронавірусом. Усіх пожильців ізолювали на два тижні, за ними стежать медики. Поруч із будинком встановили санітарно-карантинний пост. Серед ізольованих і директор навчального закладу, який теж мешкає у цьому гуртожитку. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Наступна публікація