У Дніпровському апеляційному суді зафіксували спалах коронавірусу

У Дніпровському апеляційному суді зафіксували спалах коронавірусу

Всіх працівників мають протестувати.

Серед працівників апеляційного суду в Дніпрі підтвердили 4 випадки інфікування коронавірусом.

Про це повідомляє пресслужба суду.

"З огляду на ситуацію, яка склалася в Дніпровському апеляційному суді, головою суду було направлено звернення до Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації про необхідність термінового тестування всіх працівників суду на наявність вірусу COVID-19", – йдеться в повідомленні.

Як заявила голова Дніпровського апеляційного суду Наталія Деркач: "Зараз важливо убезпечити не тільки суддів і працівників апарату суду, а й самих відвідувачів".

За її словами, з початку карантину були ухвалені організаційні заходи по скороченню відвідування будівлі суду громадянами, встановлено особливий режим роботи. Однак суд досі працює в штатному режимі, так як "не може бути обмежене конституційне право людини на судовий захист".

Перший випадок інфікування було виявлено 4 травня, тоді одного з помічників судді апеляційного суду госпіталізували. 

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів