У Карпатах розчистили дороги до туристичних напрямків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Паводки пошкодили частину автошляхів.

У Карпатах всі дороги, які були пошкоджені через негоду, розчищені та проїзні. Доїхати можна вільно до туристичних напрямків, зокрема Буковелю, Стрию, Яремчі.

Про це в Сніданку з 1+1 розповів власник готелю в Яремчі Івано-Франкіської області Іван Гаврона.

За його словами, розчищено усі основні дороги. "Розібрали завали. Вдалося пропустити транспорт основними дорогами. Наразі впорядковують другорядні. Не такою страшною виявилася негода в горах", - каже він.

В горах вода завдала не настільки великої шкоди, як внизу на Дністрі, наголошує Іван Гаврон. "Дуже постраждала Галичина. Там затопило хати до дахів. Люди позбулися маєтків. У горах вода дуже раптово злетіла. Води немає в річках, потічки не шумлять. Люди прибирають всю територію", - розповів Іван Гаврон.

Відео Зруйновані дороги та затоплені будинки: яка ситуація зараз у Яремче

Сильні дощі стали причиною паводків по всій Західній Україні. Вже другу добу мережею ширяться відео наслідків негоди: зруйновані дороги, мости та затоплені будинки. Яка ситуація в Українських Карпатах зараз, спитаємо в Івана Гаврона – власника готелю в місті Яремче, Івано-Франківської області. Він з нами на прямому зв'язку.  

Зруйновані дороги та затоплені будинки: яка ситуація зараз у Яремче

Як повідомлялося, західну Україну накрила стихія, внаслідок рясних дощів вулиці міст та сіл опинились у воді. Сотням людей довелось залишити свої будинки. Обвал дороги у Яремче зруйнував головний водопровід. Через це місто залишилося без водопостачання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції