У Криму затримали активістів, які готували акцію проти Януковича

Яценюк не розуміє, чому були неправомірно затримані активісти "Фронту Змін" і вилучений намет.

У Сімферополі затримано двох активістів "Фронту Змін", які інформували громадян про всеукраїнську акцію "Україна проти Януковича!".

Як повідомили у прес-службі партії, Тимофій Тимофєєв і Володимир Прокоф'єв були затримані 19 жовтня близько 17.00. Вони були в наметі акції в районі Москільця на вул. Гагаріна. Їх відвезли до відділення міліції Залізничного району на вул. Павленка, 1.

Наразі затримані перебувають у відділенні, туди прибули керівники сімферопольського осередку партії та координатор акції в столиці Криму Сергій Ковальський.

За даними прес-служби, представникам партії у відділі міліції повідомили, що до них надійшов дзвінок від заступника мера Сімферополя, який особисто дав вказівку негайно прибрати намет "Фронту Змін".

Як підкреслили в партії, це вже другий випадок затримання в Криму активістів "Фронту Змін". 17 жовтня в Керчі Ольгу Сімакову та Дениса Ввоїнова кілька годин протримали в місцевому РВВС. Лише після втручання керівництва осередку партії їх випустили.

Проти керівника міського осередку було порушено адміністративну справу за статтею: "порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій". При тому, що органи місцевого самоврядування були у встановленому порядку повідомлені про проведення заходів у Керчі, а жодні збори, мітинги, вуличні походи або демонстрації не проводилися, наголосили у "Фронті Змін".

Лідер партії, народний депутат Арсеній Яценюк направив до генпрокурора депутатське звернення з вимогою розібратися, чому були неправомірно затримані активісти "Фронту Змін" і вилучений намет.

Акція "Україна проти Януковича" була оголошена 12 жовтня. Вона розгорнута в усіх регіонах України. З початку акції зібрано близько 100 тис. підписів.

Читайте також:

Яценюк: опозиція бойкотуватиме вибори по закону

Профспілки провели в Києві марш протесту проти бідності

У Тернополі піднімають народ на протест "Захопи Банкову"

Яценюк нацькує на Януковича місцевих депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: