У Тернополі дворічну дитину перевіряли на коронавірус. Діагноз не підтвердився

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маленький пацієнт нещодавно повернувся з Іспанії.

У неділю, 1-го березня, до міської дитячої лікарні у Тернополі з підозрою на коронавірус ушпиталили дитину віком 2,5 років.

Маленький пацієнт разом з батьками перебував у Мадриді, а кілька днів тому повернувся в Україну до одного з приміських сіл Тернопільської області, повідомляє сайт Тернопільської міськради.

Медики терміново ізолювали дитину у інфекційний бокс та провели комплекс необхідних лабораторних, лікувально-діагностичних  та протиепідеміологічних заходів.

"Діагноз не підтвердився. За результатами дослідження обласного лабораторного центру, у цієї дитини виявили грип групи "В". Маленькому пацієнту надають необхідне лікування", - повідомили у міськраді.

Нагадаємо, аналізи мешканців Чернівецької області, яких ушпиталили через підозру на коронавірус, показали негативний результат. Таким чином, побоювання, що українці інфіковані смертельною недугою з Китаю не підтвердились.

Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції