Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна опинилася на 96 місці у світовому рейтингу процвітання

Сильні місця нашої країни - освіта та умови життя.

Україна опинилася на 96 місці із 167 у світовому рейтингу процвітання, який складає британський аналітичний центр The Legatum Prosperity. 

Згідно з рейтингу, найкраще в Україні йдуть справи з освітою (37 місце) та умовами життя (69 місце), а найгірше – з безпекою (145 місце) та соціальним капіталом (148 місце).

Аналітики зазначають, що з 2009 року України втратила 10 позицій у рейтингу процвітання. Найбільше поліпшення за цей проміжок часу в Україні відбулося в умовах ведення бізнесу.

Перші місця у рейтингу посідають Данія, Норвегія та Швейцарія, останні – Центральноафриканська Республіка, Ємен та Південний Судан.

Нагадаємо, Україна піднялася на сім пунктів у рейтингу Doing Business-2020 та посіла 64 місце серед 190 країн світу. Найбільший прогрес за останній рік Україна продемонструвала за двома компонентами: захист міноритарних акціонерів та отримання дозволу на будівництво. 

Відео Український паспорт піднявся на одну сходинку у світовому рейтингу престижності

Український паспорт піднявся на одну сходинку у світовому рейтингу престижності. За підрахунками міжнародної компанії Henley&Partners,  він тепер на сороковому місці.   

Український паспорт піднявся на одну сходинку у світовому рейтингу престижності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції