Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські школярі стали найкращими в світі з математики

Діти вибороли перемогу на міжнародному рівні.

Двоє українських п’ятикласників стали переможцями міжнародної математичної олімпіади. Михайло та Катерина - двійнята і навчаються у столичному ліцеї. Із медалями та кубком пізно ввечері діти повернулися з Японії, йдеться в ТСН.19.30.

Пізнього вечора в аеропорті Катю і Мішу зустрічають рідні і класний керівник, діти одразу показують нагороду.

Фінал міжнародної математичної олімпіади відбувався в Японії. Аби сюди потрапити треба було подолати декілька етапів. До фіналу пройшли найкращі учні з 11 країн світу. На математичному тестуванні давали завдання з алгебри, логіки, комбінаторики, теорії чисел та геометрії. Загалом  30 задач, які треба розв’язати за три години і все англійською мовою. 

На міжнародній олімпіаді з математики, зізнається вчитель, питають не те, що вчать у школі... Шкільної математики у цих 5-класників  - 8 уроків на тиждень, плюс додаткові заняття, а по суботах математичний гурток. Саме вчителька  гуртка і відпрацьовувала з ними олімпіадні завдання. Вчителька радіє результатам і зізнається, що їх не було б, якби не мама. Вона возить дітей до фізмат-ліцею ледь не через пів Києва. Витрати на поїздки на олімпіади теж лягають на батьківські плечі.

«Не всі діти змогли поїхати, бо в Україні було 9 золотих переможців. На фінал змогли поїхати шість. Троє не поїхали зокрема через фінансові проблеми», - каже викладач.

Спілкувалися з учасниками інших країн, то приміром у Болгарії участь учнів у міжнародних олімпіадах фінансується спонсорами.  Як шукати цих меценатів мама математичних геніїв не знає. Вони розраховують на власні сили і будують плани надалі. А далі - наступні змагання. Хочуть взяти участь у математичній олімпіаді - математичною командою.

Нагадаємо, що від сьогодні можна зареєструватися на пробне тестування ЗНО.  Для цього абітурієнтам слід зайти на сторінку регіонального центру якості освіти, залишити свої дані і ще й заплатити за участь. Вартість залежить від регіону і коливається від ста тридцяти восьми до ста п’ятдесяти гривень. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 24 січня. А власне - потренуватися у написанні тестів можна буде наприкінці березня. 

Відео Українські п'ятикласники стали переможцями міжнародної олімпіади з математики

Михайло та Катерина - двійнята. Вони навчаються у столичному ліцеї. Із медалями та кубком пізно ввечері діти повернулися з Японії. Переможців зустрічали класний керівник і наша знімальна група.   

Українські п'ятикласники стали переможцями міжнародної олімпіади з математики

Залиште свій коментар

Вибір редакції