Янукович повертається до Києва

Янукович повертається до Києва

Віктор Янукович / Фото: Украинское Фото

15 листопада Віктор Янукович провів зустріч з президентами Польщі та Німеччини.

Президент Віктор Янукович завершив робочий візит до Польщі і відбув до Києва.

Про це повідомляє його прес-служба.

Нагадаємо, у вівторок, 15 листопада, Янукович перебував із візитом у Польщі, під час якого, зокрема, зустрівся з президентом Польщі Броніславом Коморовським і Федеральним президентом ФРН Крістіаном Вульфом.

Раніше, в ході візиту, Віктор Янукович визнав, що справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко гальмує підписання угоди про зону вільної торгівлі і асоціацію з ЄС.

"Це питання (справа Тимошенко) одне з тих, яке перешкоджає скоріше за все ратифікації цих угод деякими країнами... Прикро, що сьогодні ми бачимо намагання об'єднати питання європейської інтеграції України з питанням розслідування кримінальних справ у судах", - заявив президент.

Зазначимо, під час спілкування з журналістами Янукович зазначив, що українські суди отримали додаткові документи і факти, яких не вистачало для судів Росії та США під час розгляду справ Тимошенко.

При цьому Янукович запевнив, що влада і надалі "ні в якому разі не буде втручатися у слідчі дії і розгляд цих справ у судах". Він додав: "Можливо, ці справи потраплять у суди, а можливо, ні... Йде розслідування, очікується засідання апеляційного суду. Ці питання носять гострий характер".

Що стосується європейської перспективи україни, то за словами Януковича у України ще є час для врегулювання усіх політичних питань для підписання угод про зону вільної торгівлі (ЗВТ) і політичну асоціацію з ЄС на саміті у грудні.

"Ми в цілому обговорили питання європейської інтеграції. Я поінформував президентів Коморовського і Вульфа, що переговори фактично закінчилися 11 листопада (щодо угоди про ЗВТ)", - сказав Янукович.

При цьому він визнав: "Залишились політичні питання. Одне і головне з них - це формулювання розділу перспективи вступу України до ЄС. Ми ще працюємо над цим питанням. Часу ще багато до саміту у грудні".

Читайте також:

Виліт Януковича до Польщі затримав туман

Грищенко не бачить причин, з яких Україну не візьмуть в Європу

Посол ЄС розповів, як українська влада не виправдала їх очікування

Європа підтримала асоціацію з Україною

Віктор Янукович з візитом у Польщі

Віктор Янукович з візитом у Польщі

Повʼязані теми:

Наступна публікація