Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Залізничних квитків на новорічні свята немає через експрес до Борисполя

Транспортники досі не владнали графіки руху потягів.

Проблема з резервуванням квитків і покупкою проїзних документів на період різдвяно-новорічних свят викликана запуском експреса між Києвом і Борисполем. Новий потяг і його часте курсування, а також додаткові потяги на свята потребують ретельного узгодження графіків, без котрих неможливо продавати квитки і зазначати час відправлення і прибуття, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кияни приходять уже кілька днів поспіль у каси, однак продаж документів на дати після 19 грудня досі закритий. "Немає місць у продажу. Затримується продаж у зв’язку з тим, що міняється графік поїздів", - пояснюють продавці. Зазвичай квитки на потяг потрапляють у продаж за 45 діб до відправлення, але нині купити можна лише по 19 грудня, із 20-го їх уже немає. В "Укрзалізниці" заспокоюють, що вони ще не надійшли до продажу, а не зникли з вини перекупників.

ВідеоПередноворічний ажіотаж: чому залізничних квитків на свята досі немає у продажу

У продажу немає квитків на залізничне сполучення на період новорічних свят. Вони досі не надійшли у продаж. Чому їх немає та як "Укрзалізниця" планує боротися зі штучним ажіотажем – дивіться у сюжеті.

Передноворічний ажіотаж: чому залізничних квитків на свята досі немає у продажу

Причиною цьому є майбутній експрес до Борисполя. "Там є певні нестиковки. Ми коригуємо графік і поки що не продаємо. Тут не треба боятися, що десь хтось спекулює чи приховує. Зараз поїзди ще не введені", - пояснив директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень "Укрзалізниці" Олександр Красноштан.

Щоб уникнути штучного дефіциту, з 15 грудня на місяць "Укрзалізниця" забороняє повертати квитки через інтернет та оформлювати групові заявки. Здавати документи дозволять лише в касу. "Ми, аналізуючи активності в системі продажу квитків онлайн, помітили, що з деяких айпі-адресів викуповується значна кількість проїзних документів. Потім відбувалось їх повернення – теж онлайн. Таким чином працюють люди, які хочуть заробити – тобто перепродати ці квитки", - розповів Красноштан.

Чиновники обіцяють, що квитки на новорічні та різдвяні свята надійдуть до продажу 5 грудня. Щоби перевезти всіх охочих, запустять 30 додаткових поїздів.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції