Харківчанина оштрафували за виконання пісні "Путін – ху*ло"

Харківчанина оштрафували за виконання пісні "Путін – ху*ло"

50-т годин громадських робіт за виконання всім відомого гімну про Путіна має відпрацювати активіст харківського Євромайдану.  Під час віче на одній з центральних площ Валентин Бистриченко вигукував хіт у мікрофон зі сцени. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie