Харківчанина оштрафували за виконання пісні "Путін – ху*ло"
50-т годин громадських робіт за виконання всім відомого гімну про Путіна має відпрацювати активіст харківського Євромайдану. Під час віче на одній з центральних площ Валентин Бистриченко вигукував хіт у мікрофон зі сцени.