Мати новонародженої дитини звинувачує лікарів у недбалості

Мати новонародженої дитини звинувачує лікарів у недбалості

Через яку у її донечки  хронічна хвороба. Натомість медики стверджують – зробили усе можливе, щоб врятувати дитину від смерті.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie