На Донбасі поновилися обстріли з великого калібру
«Здається, ми є свідками закінчення дипломатичного проекту «Мінськ», - так написав на своїй сторінці у Фейсбуці керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. Відносне затишшя, що протрималося на Донбасі з початку вересня - в останній тиждень перетворилося на відверту війну. Знову стрілянина причому великим калібром. Знову вибухи. Знову гинуть наші солдати.