На Тернопільщині дві релігійні громади молилися на вулиці

На Тернопільщині дві релігійні громади молилися на вулиці

У селі Гніздичне, де минулого тижня дві релігійні громади з бійкою та штовханиною не змогли поділіти церкву, цієї неділі молилися мирно, але на вулиці, розділені ланцюгом поліції. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie