Терористи використали проти українських військових систему "Град"
Про це повідомляє Міноборони України. Бойовики стріляли у бік міста Добропілля, поблизу станції Мерцалово. Терористи зробили кілька залпів із установки, та з нез'ясованих причин снаряди влучили в овочебазу.