У Великій Британії обвалилась частина електростанції

У Великій Британії обвалилась частина електростанції

Попри те, що об'єкт був покинутий, одна людина загинула, ще троє зникли безвісти. Один із корпусів станції поблизу Оксфорда впав за лічені секунди. Наразі на місці аварії працюють вісім "швидких" та кілька десятків рятувальників. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie