Вночі у Чернівцях водій збив електроопору і втік

Вночі у Чернівцях водій збив електроопору і втік

У Чернівцях водій на шаленій швидкості збив електроопору, після чого втік. Сталося це вночі. Авто на іноземній реєстрації влетіло в стовп і перекинулося. Свідки викликали поліцію, та коли копи прибули на місце, водія вже годі було й шукати – він виліз через розбите вікно та дременув із місця події. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie