Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: що не варто робити

Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: що не варто робити

Літнє сонцестояння - це час підвищення енергії / Фото: ТСН.ua

Літнє сонцестояння — цікавий період року, це енергетично сильний час.

З погляду езотерики на літнє сонцестояння 20 червня 2024 року є деякі рекомендації щодо того, чого не варто робити, оскільки це може вплинути на енергетичні процеси та духовні практики:

  • Не варто втрачати енергію в марній активності: літнє сонцестояння — час піка сонячної енергії. Варто утриматися від важливих рішень, які можуть вимагати від вас багато сил.

  • Уникайте руйнівних емоційних реакцій: сонцестояння може підсилювати емоції через збільшену сонячну енергію. Тому важливо уникати конфліктів, гніву або негативних емоційних вибухів, які можуть впливати на вашу енергетику і практики.

  • Не переоцінюйте свої можливості: літнє сонцестояння — час підвищеної енергії, але це не означає, що ви повинні перевантажувати себе фізичними або енергетичними вправами до межі. Варто слухати своє тіло і не намагатися занадто напружуватися.

  • Уникайте поспіху в ухваленні важливих рішень: під час сонцестояння енергії можуть бути дуже інтенсивними, що може впливати на ваше сприйняття і рішення. Варто уникати поспіху в ухваленні важливих життєвих рішень через можливі впливи сонячної енергії.

  • Не занурюйтеся в негативні роздуми: літнє сонцестояння — час для підсилення позитивних енергій і наповнення себе світлом. Уникайте глибоких роздумів або втягування у негативні міркування, які можуть впливати на вашу енергетику.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація