У терористичних "ДНР" і "ЛНР" заявляють про створення "повноцінних армій"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там говорять, що "мають бути готові до будь-якого розвитку подій".

Так званий глава терористичної "ДНР" Денис Пушилін заявив, що самопроголошені республіки на окупованому Донбасі нібито утворили повноцінні армії.

Про це повідомляє Интерфакс.

"На сьогоднішній день і у нас, і в "ЛНР" вже не розрізнені загони "ополченців", а повноцінні армії", - стверджує він.

Як заявляє Пушилін, "періоди ескалації, які трапляються, кажуть, що ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій". Водночас ватажок терористичної "ДНР" закидає Україні проведення провокацій.

Разом із цим, на думку Пушиліна, альтернативи Мінським угодам щодо врегулювання конфлікту на сході України немає. У невиконанні пунктів угод бойовик також винуватить Київ.

Відео Виконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Виконувати обов'язки голови невизнаної республіки в Донецьку, замість убитого тиждень тому Олександра Захарченка, призначили Дениса Пушиліна. До російської окупації він був активним учасником "МММ" і навіть балотувався від партії Мавроді в парламент. Проти нього оголошені персональні санкції. Також Пушилін перебуває в розшуку Генпрокуратури. 

Виконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка може бути причетний Київ.  Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. За результатами цих "виборів" прогнозовано перемогли ставленики Москви – Денис Пушилін та Леонід Пасічник. Проти організаторів псевдовиборів на Донбасі ЄС ввів санкції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції