ЗСУ просунулися на Харківщині та вибивають окупантів – ISW

ЗСУ просунулися на Харківщині та вибивають окупантів – ISW

Війна триває / Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Українські бійці звільнили село.

Сили оборони просунулися на північний схід від Харкова та звільнили село Тихе. Також вони продовжують блокувати окупантів на агрегатному заводі у Вовчанську.

Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Російські військові блогери повідомили про звільнення Силами оборони 17 і 18 червня села Тихе, яке розташоване на схід від Вовчанська.

Геолокаційні кадри, опубліковані 10 і 18 червня, показують, що українські війська також нещодавно відбили райони в південній і центральній частині Стариці (на південний захід від Вовчанська).

Генштаб України повідомив, що російські війська продовжували наземні атаки поблизу Вовчанська та на північ від Харкова поблизу Липців 18 і 19 червня.

Російські військкори стверджують, що Україна висуває резерви на Харківському напрямку для підготовки до подальших контратак.

Раніше стало відомо, що ЗС РФ перекидають сили з Донецької області до Харківської через успішні контратаки ЗСУ.

Російські війська потрапили у "вогняний котел" на Харківському напрямку, їх оточили у Вовчанську на агрегатному заводі. Українські війська заблокували до 400 росіян, 30 росіян вже здалися після того, як неодноразові спроби врятувати їх не мали успіху.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація