Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль перебуває у заводській комплектації.

На аукціоні у Лондоні з молотка пустили раритетну Lamborghini Miura P400 S 1969 року за $1,6 млн.

Про це свідчить інформація на сайті з продажу класичних автомобілів RM sotheby's.

На аукціоні повідомляють, що така висока ціна пов'язана з тим, що Lamborghini Miura саме цього модельного ряду залишилося дуже мало у світі, при цьому ще менше з них перебувають в оригінальній комплектації.

Представлений спорткар, якому вже виповнилося 50 років, продали практично у заводській комплектації. У Miura було всього два власники, які свого часу постійно підтримували гарний стан автомобіля.

Судячи з повідомлень, хоч авто і було випущено 1969 року, вперше його продали 1971 німецькому рекламному директору Уолтеру Беккеру. Він потім продав спорткар аматорському гонщику Гансу-Петеру Веберу, який володів нею до смерті 2015 року. Він наїздив на авто менше 30 тисяч кілометрів.

Як наслідок за авто забули, і воно припадало пилом у гаражі у Німеччині майже п'ять років.

Представлена Miura моделі P400 S випускалася між базовою Miura P400 і гарячої SV. Всього було випущено 764 автомобілі всіх трьох модифікацій.

Всі три моделі Miura були оснащені 3,9-літровим V-12, який виробляв 345 кінських сил у своїй найбільш м'якій формі. P400 S збільшив потужність приблизно до 365 "коней".

Lamborghini Miura_2
Sotheby’s

Раніше згадувалося, що у Львові представили раритетний Citroen, який був першим таксі 1929 року. Відзначається, що львівські подружжя купило імените авто у пари з Парижа. Далі була кропітка процедура перевезення антикварної машини, а також косметичний ремонт автомобіля. Нові власники перефарбували Citroen і поміняли обшивку: підбирали матеріали згідно з каталогами 20-тих років та історичними фактами.

Відео У Львові презентували авто, яке було першим таксі у 1929 році

Citroen Berline Lux 1929 року львівське подружжя купило у пари з Парижу. Далі була клопітка процедура перевезення антикварної машини в Україну, а також косметичний ремонт автівки. Автомобіль презентували на святкуванні першої річниці створення Львівського музею техніки "Ретро гараж", який міститься у старому трамвайному депо.  

У Львові презентували авто, яке було першим таксі у 1929 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції