Tesla видаляє автопілот з вживаних електрокарів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Tesla видаляє автопілот з вживаних електрокарів

Associated Press

В Америці дилер розповів про неприємні випадки оновлення програмного забезпечення.

Компанія Tesla може позбавляти вживані електрокари функції автопілота.

Про це повідомляє видання Jalopnik з посиланням на покупця і деякі документи від американського бренду.

Зазначається, що у США дилер придбав вживану Tesla Model S на аукціоні 15 листопада 2019 року і повторно виставив її на продаж. В документах зазначалося, що авто обладнане функціями покращеного автопілота. Також наявність функцій підтверджували позначки на машині і скріншоти продавця.

Як наслідок, чоловік придбав у дилера Model S, до вартості якої був включений все той же автопілот. Проте дуже скоро він виявив, що функція стала недоступна.

Він звернувся до служби підтримки Tesla, яка надіслала офіційний лист. У ньому говориться, що під час встановлення оновлень 18 листопада 2019 року компанія виявила низку авто, в яких не повинен бути автопілот, тому що власник не сплатив за нього. Tesla запропонувала купити його за $8 тисяч.

Разом з тим, покупець заплатив дилеру за Model S з тим розрахунком, що електрокар обладнаний автопілотом. Все це було зазначено у відповідних документах від продавця і самої компанії. Разом із тим вартість навіть уживаної Tesla змінюється залежно від наявності таких функцій.

В офіційній відповіді дилер, який займається продажем уживаних електрокарів, підтвердив, що функція автопілота була передбачена у цій Model S. Він також додав, що має відеодокази і що вже кілька разів зіштовхувався з подібними діями з боку Tesla.

Нагадаємо, що Tesla збільшила запас ходу Model Y перед стартом продажів. Акумулятори електрокара дозволять проїхати без підзарядок 504 км

Наступна публікація