Із охопленого коронавірусом лайнера Diamond Princess евакуюють пенсіонерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада Японії вирішила послабити карантинні заходи на лайнері.

Влада Японії планує почати евакуацію людей похилого віку і людей із хронічними захворюваннями з лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині через коронавірус біля берегів країни.

Про це повідомляє агентство Kyodo з посиланням на власні джерела.

Агентство пише, що евакуація повинна початися вже у вівторок уранці. Як зазначає видання, за останніми даними, на лайнері перебувають 215 пасажирів віком від 80 років, а 11 з них старші за 90 років.

Зазначимо, від 3 лютого на карантині поблизу порту Йокогами у Японії перебуває круїзний лайнер Diamond Princess. Менш ніж за тиждень він перетворився на черговий осередок спалаху нового коронавіруса з Китаю. Наразі щонайменше 130 пасажирів лайнера інфіковані патогеном. 

Серед них – й українці.  Що відомо про круїз Diamond Princess, як він став "карантинною зоною на воді" та що відомо про інфікованих коронавірусом громадян України – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба вже отримала тимчасову назву NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Вона поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Схоже, джерелом спалаху є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 128 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Відео Коронавірус зафіксували уже в двох українців, які є членами екіпажу лайнера Diamond Princess

Уже двоє українців заражені коронавірусом. Вони є членами екіпажу круїзного лайнера, що стоїть біля берегів Японії на карантині. Загалом на облавку майже чотири тисячі людей, зокрема 25 українців серед екіпажу судна. Обидвох наших співвітчизників, які підчепили хворобу, забрали до лікарні.  

Коронавірус зафіксували уже в двох українців, які є членами екіпажу лайнера Diamond Princess

Залиште свій коментар

Вибір редакції