В Англії автокомпанії обурені жорсткими екологічними планами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уряд країни планує заборонити не лише паливні авто, але і гібриди.

В Англії автовиробники обурені посиленням екологічних планів.

Про це повідомляє SkyNews.

Видання передає, що автокомпанії звинувачують прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонса в необдуманному скороченні термінів на повну відмову від паливних авто. Він підтвердив плани поетапного відмови від нових бензинових, дизельних і гібридних автомобілів до 2035 року.

Товариство виробників і продавців автомобілів (SMMT) заявило, що план щодо внесення змін до 2040 року був "надзвичайно важливим", і звинуватило прем'єр-міністра у призначення нової "дати без плану".

У повідомленні говориться, що автовиробників обурює ще й те, що план з відмови від паливних автомобілів були також включені гібридні версії. Тобто, за планом Джонсона, після 2035 року у продажі в Англії повинні залишитися тільки електрокари.

У SMMT заявляють, що для здійснення таких планів недостатньо просто інвестицій у галузь. Ймовірно, маються на увазі якісь стимули, які підштовхнуть британців більш активно купувати електрокари. Крім того, повідомляється, що в Англії дуже слабо розвинена мережа зарядок і зростання кількості електрокарів призведе до величезних черг на станціях.

Водночас Данія, Ірландія, Нідерланди та Швеція випереджають графік Великої Британії. Їхні заборони на бензин та дизельне пальне наберуть чинності 2030 року.

Нагадаємо, що Німеччина отримує 300 млн євро на електробуси. Країна отримує гроші в рамках програми ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції