Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У сервісі вірять, що це дозволить збільшити кількість замовників.

У вівторок, 4 грудня, e столиці Єгипту Каїрі компанія Uber презентувала нову можливість замовити не тільки звичайні легкові таксі, але і автобуси. Місто стало першим у світі, де запровадили послугу.

Крім того, сервіс відкрив центр підтримки клієнтів у Каїрі, в який вклав 100 мільйонів доларів, пише Washington Post.

У Uber вважають, що Єгипет дуже перспективна країна для впровадження послуг у сфері таксі-сервісу. Компанія розраховує, у тому числі за рахунок послуги Uber Bus, збільшити кількість користувачів від 100 мільйонів до одного мільярда у світі.

Справа у тому, що громадський транспорт Єгипту безнадійно перевантажений. У таксі-сервіс вірять, що мікроавтобуси спростять життя єгиптян, а також дозволить розвантажити вулиці Каїра зокрема. У Uber впевнені, що їхня модель безпеки і можливість зворотного зв'язку дозволить частково витіснити громадський транспорт, запропонувавши більш швидкі способи переміщення.

Варто відзначити, що водії Uber вступили у конфлікт з таксі в Єгипті, як і в інших країнах. Але багато хто у цій країні говорять, що служба надає більш чисті транспортні засоби та відповідальних водіїв.

Нагадаємо, що у Росії випустять на вулиці безпілотники "Яндекса" і "КамАЗу". Громадян Росії закликають не провокувати аварії з самохідними машинами.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції